PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416787}

Marina

7,1 2 259
ocen
7,1 10 1 2259
Marina
powrót do forum serialu Marina

Oglądałam cały film i mogę odpowiedzieć na wszystkie pytania..dotycząte filmu;)

soker

Ok. W takim razie ja mam parę pytanek :)
-Jak się skończy wątek Silvii? Będzie w końcu w ciąży czy nie?
-Co stanie się z Juliem?
-Jak to się stanie, że Veronica zostanie pochowana żywcem?
Wiem, że mija się z celem oglądanie filmu, jeśi zna się już zakończenie, ale nie mogę się powstrzymać :) Jeśli znasz odp. na moje pytanka, to bardzo bym Cię prosiła... :)

ocenił(a) serial na 7
ginger88

Ja znam odpowiedź na ostatnie pytanie. Veronika zrobi sobie jakiś zastrzyk czy coś aby uchronić się przed aresztowaniem. Wszyscy będą myśleli że ona nie żyje i zostanie pochowana. Nagle Veronika obudzi się w trumnie i wpadnie w panikę. Straszna ale zasłużona śmierć.

soker

Dzięki :)
Mnie też udało się już znaleźć coś nowego - Julio i Malvaloca (Celia) będą gdzieś przetrzymywać Patty. Podczas akcji policji oboje zginą - zostaną zastrzeleni. Julio wyzna Patty, że to on ukradł wiele lat temu dziecko Mariny. Zaś tuż przed śmiercią poprosi Patty i wybaczenie.
-Nadal niestety nie wiem co z Silvią i jej "niby-ciążą"? Wiem tylko, że Bruno się od niej odwróci i przestanie być jej wspólnikiem.

ginger88

Już dużo odcinków nie zostało, wszystkiego się wkrótce dowiecie.. ;P

Daria_

Mam pytanie dotyczące serialu. Zaczęłam oglądać gdzieś w styczniu i nie wiem o co chodzi z tymi dziećmi mariny Chuyem i Patty . ? Dleczego Lupe jest tez matka chuya. i co zrobił julian zanim trafił do więzienia??

ocenił(a) serial na 7
kama_27

Julio ukradł Marinie Chuja po porodzie i porzucił go na śmietniku. Lupe go znalazła, przygarnęła i wychowała. Julio trafił do więzienia min. za porwanie Mariny, grożenie bronią w domu Mariny i za próbę porwania Pati ( jak dobrze pamiętam).

ocenił(a) serial na 10
soker

ja mam jedno

ocenił(a) serial na 7
miszta92

Grał na samym początku Ricarda. Potem zmienili aktora.

fjona1

dlaczego zmienili aktora?

soker

Heja ja też mam pytanko Czy Chuy i Patty będą razem? Moim zdaniem nie powinni być Chuj za bardzo przez nią cierpiał ja napoczątku najbardziej lubiłam Patty ale po tej przemianie to już jej nie lubie :P ale zauważyłam że w Chuju zakochała się podaje że Paulina ta co mieszka u Lupe fajnie by było żeby byli razem a Sylwia to niech się wypcha dżemem :P

ocenił(a) serial na 7
scarlet_4

No ja też uważam że nie powinni być razem ale jednak będą.

soker

dlaczego wymienili glwnego bohatera na innego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones