PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275732}
6,6 3 184
oceny
6,6 10 1 3184
Rosario Tijeras
powrót do forum filmu Rosario Tijeras

ale jaka pociągająca, dla takiej mógłbym stracić głowę i nie tylko głowę :)
świetny film, naprawdę świetny, bardzo sensualny klimat i gorąca, wręcz duszna atmosfera.
jak Rosario(grana przez Flore Martinez, która jest BOGINIĄ!) baunsowała w klubie to mi mózg parował
uwielbiam filmy z klimatem , gdzie główną rolę odgrywają barwy, warstwa obrazowa, muzyka, wymiana spojrzeń głównych bohaterów, a dialogi schodzą na drugi plan
taki właśnie jest ten film, warto jeszcze wspomnieć o ciekawym zastosowaniu mieszania czasu wydarzeń, zabieg ten został zastosowany w bardzo wyważony sposób, nie jest tego ani za dużo, ani za mało, film nie jest rozmemłany jak to w niektórych produkcjach bywa, szczególnie amerykańskich
na temat fabuły nie będę sie rozpisywał, bo nie chce spojlerować, polecam samemu sprawdzić ten film, naprawdę warto!

użytkownik usunięty
BlackShit

BlackShit - Gruba ryba wśród płotek, dobrze że wróciłeś bo faktycznie ten portal bez Ciebie był jak alfons bez dziwki:) Kurde tyle dobrych filmów dzięki tobie obejrzałem, że flacha to Ci się należy.

ocenił(a) film na 10

hehe, dzieki ;)

ocenił(a) film na 8
BlackShit

Popieram jeden z najlepszych filmów jakie widziałam. Jak dla mnie niedoceniany - niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones